Kargo

Ürünlerimizin gönderimi Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Türkiye içi 200 TL ve üzeri siparişler ücretsiz kargodur.

Siparişin süresi ürünün çeşidine, adres bilgilerine ve tercih edilmiş olan teslimat yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Yoğunluk seviyesine göre belli dönemlerde teslimat süresi en fazla 7 iş günü kadar uzayabilir.

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz zeynepbuyukbay.com’a iade edilir.

Değişim Koşulları

zeynepbuyukbay.com olarak alışverişinizden memnun kalacağınızı umuyoruz, fakat hassas içerikli ambalajının açılması durumunda niteliğini kaybedecek ürünler dışında aldığınız ürünlerden memnun kalmamanız durumunda ancak değişimini sağlayabilmekteyiz. Değişim talebinizin sağlanabilmesi için aşağıdaki şartların sağlanması gereklidir. Aldığınız ürün, değişim koşullarına uygun ise anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile bize göndermeniz yeterli olacaktır.

1. ALDIĞIM ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM, NELERİ DEĞİŞTİREBİLİRİM?

Özel yapım karışım, krem, yağ, esans gibi hassas içerikli ürünler kesinlikle değiştirilemez. Etiketi, orijinal kutusu /ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri bir yenisi ile değiştirebilirsiniz. Kullanılmış, yıkanmış,  zarar görmüş ürünler kabul edilmeyecektir.

2. ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM?

Öncelikle değiştirmek istediğiniz ürünlerin değişim şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde ürünleri aşağıda belirtilen değişim adresine yollayınız.

Değiştirmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ücretsiz gönderiden faydalanabilmek için, paketinizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile adresimize ulaştırmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

Adresimiz: Zafer Mah. Adile Naşit Bulvarı 185. Sok. Kat:36 D:494 No:4B Babacan Premium

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürünleriniz bize ulaştığında, yukarıda belirtilen değişim koşullarına uygun olması durumunda değişimi onaylanır, üyelik bilgilerinizde yer alan telefon numaranıza veya e-posta adresinize bilgilendirme yapılır.

Değişimi onaylanan ürün tarafımıza ulaştıktan sonra değişim koşullarına uygun olması durumunda işleme alınması ve yeni ürünün gönderilmesi 7 (yedi) iş gününe kadar zaman alabilmektedir. Değişim sürecinde tüketici ve kargo nedeni ile oluşan gecikmelerden zeynepbuyukbay.com sorumlu tutulamayacaktır.